кейс педагога закладу дошкільної освіти

На цій сторінці розміщено матеріали на допомогу професійним спільнотам педагогів закладів дошкільної освіти

Нормативно-правове забезпечення

Джерело: сайт МОН України

Джерело: сайт МОН України

Матеріали круглого столу «На шляху до якісного дошкілля»: упоряд.О.Г.Косенчук, Л.В.Куземко, О.А. Венгловська, І.М.Новик, УІРО, 2021. 37 с

Підвищення якості дошкільної освіти та догляду за дітьми в Україні. Пітерс, Я. (2018). VBJK. Гент.

Педагоги, які працюють з маленькими дітьми, змінюють життя. Буклет програми

СЕРЕДОВИЩЕ, ЩО НАЛЕЖИТЬ ДІТЯМ. Порадник для педагогів закладів дошкільної освіти

Серія ігрових онлайн-зустрічей для дошкільнят від команди The LEGO Foundation

Велика дружня родина The LEGO Foundation продовжує ділитися з педагогами та батьками ідеями ігрових онлайн-зустрічей та запрошує всіх охочих шукати весну і досліджувати її разом з малятами у світі навколо.

The LEGO Foundation пропонує для дорослих орієнтири для проведення ігрової взаємодії, який може бути використаний під час онлайн-комунікації з дітьми та батьками. Усі запропоновані вправи, а їх на сьогодні вже 10, ви можете адаптувати, розширити, поглибити на свій розсуд.

Серія вебінарів

Якість дошкільної освіти

  • Якість дошкільної освіти і догляду за дітьми слід розглядати як комплексне явище, а заходи для досягнення, покращення і подальшого розвитку якості є взаємозалежними, і не повинні розглядатися окремо.
  • До вашої уваги  також серія 10-ти вебінарів, які було організовано у межах реалізації проєкту «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні» за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) .

Середовище, що належить дітям

  • Відомо, що багато дослідників називають освітнє середовище «третім учителем», який разом із батьками і педагогами здійснює суттєвий вплив на розвиток і навчання дитини?
  • Відеопрезентації «Подорож однією книгою» познайомлять Вас із порадником «Середовище, що належить дітям», яке присвячено питанням організації інклюзивного освітнього середовища, розробленого Фондом «Крок за кроком», за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Методичні рекомендації ЛОІППО

Методичні рекомендації з реалізації завдань національно-патріотичного виховання
в закладах дошкільної освіти Львівської області в умовах військової агресії Російської Федерації.

Розробники: Матяшук В., к.і.н, зав.кафедри педагогіки ЛОІППО, Тодчук Н., к.ф.н., доцент кафедри педагогіки ЛОІППО, Банах О, ст. викладач кафедри педагогіки ЛОІППО, Максимів О, викладач кафедри педагогіки ЛОІППО

НУМО – платформа розвитку дошкільнят

НУМО – це ваш помічник у спілкуванні з дитиною у віці 3-6 років удома або в її садочку з вихователями. Тут зібрано корисні підказки, цікаві вправи й ігри, які допоможуть дошкільнятам щодня опановувати важливі навички для подальшого розвитку.

Каталог онлайн-сервісів для пЕдагога

Каталог налічує  більше 60 онлайн-сервісів, які дозволяють створювати навчальні матеріали для дистанційного та змішаного навчання.

Потрібна консультація?

Якщо у Вас є запитання, задайте його тут.

Адреса

вул. В.Стуса, 20 
м.Броди, Львівська обл., 80 600

графік роботи

Понеділок-четвер: 09:00 – 18.15
П’ятниця: 09.00 – 17.00

Наші контакти

Телефон:  032 66  252 29
Email:  brodycprp@gmail.com

Наші сторінки та групи у FAСEBOOK