кейс вчителя іноземної мови

На цій сторінці розміщено матеріали на допомогу професійним спільнотам вчителів іноземних мов закладів загальної середньої освіти

Нормативно-правове забезпечення організації освітнього процесу

зовнішнє незалежне оцінювання

 • Dinternal Education – уся корисна інформація та матеріали для вдалої здачі ЗНО. Розповідається про програму ЗНО, формат іспиту, характеристику сертифікаційної роботи, критерії оцінювання розгорнутих відповідей., тренувальні завдання EXAM CHOICE (рівень B1), завдання у форматі ЗНО з НМК FOCUS (рівні B1 та B2) та розробки методистів Dinternal Education для підготовки до ЗНО (тексти, лексика, граматика, письмо).
 • BBC Learning English – тренуємо свою вимову та збільшуємо лексичний запас за  допомогою відео та аудіоматеріалів з текстівкою і транскрипцією. Курс 6 Minute English – це цікаві шестихвилинні ролики на різні теми з правильною дикцією та простою лексикою.
 • Онлайн-курс EdEra “ІЗІ ЗНО. Англійська мова” є безкоштовним та складається з восьми модулів. Лекції курсу містять різноманітні лайфхаки, інтерактивні відео, подкасти, та фільми. А також понад 200 різноманітних завдань формату ЗНО.
 • На платформі Освіта.UA розміщені онлайн-тести з англійської мови, що були під час основних та додаткових сесій ЗНО за всі минулі роки. Під час проходження тесту, фіксується час на виконання завдань. Після завершення тестів можна переглянути правильні відповіді та побачити запитання, у яких допустили помилки. 
 • На платформі Be Smart  розміщено два онлайн-курси для підготовки до тестування з англійської мови. Курси пропонують відеолекції та тести для самоперевірки. Програма курсу “Англійська мова. Онлайн-підготовка до ЗНО складається з трьох модулів та майже 40 тестів для самоперевірки. Курс ЗНО Англійська мова. Курси підготовки” містить вхідне тестування та 27 уроків.
 • На платформі Prometheus програма курсу “Готуємось до ЗНО з англійської разом з могилянцями”  складається з десяти тем. Відеолекції, завдання та форум онлайн-курсу доступні для користування в будь-який час.
 • ЗНО за 30 днів – Phoenicis Project – приклади написання есе та поради до різних тем та видів творів. Також є тести, що допоможуть перевірити знання пройденого матеріалу з Reading та Grammar.

Ресурси для підготовки до аудіювання ЗНО

 • На платформі British Council розміщено тексти та  треки для аудіювання, поділені за рівнями складності. Крім того, на порталі British Council Україна можна пройти безкоштовний-онлайн тест з англійської мови, щоб дізнатися свій рівень і знайти відповідні навчальні матеріали.

 • Ello – це ресурс, де можна знайти треки для аудіювання. До кожного матеріалу додається текстовий варіант та невеликий тест. Крім того, є словник, де пояснюються складні вислови.

 • Тематичні тренувальні тести. Тренувальний тест повністю відповідає структурі та вимогам зовнішнього незалежного оцінювання.   Ці тести цікаві тим, що вони стосуються лише якоїсь однієї з 9 теми:  Noun (Іменник),  Article (Артикль), Pronoun (Займенник), Adjective (Прикметник), Adverb (Прислівник). Numeral (Числівник),  Verb. Tense aspect forms (active voice) (Дієслово. Видо-часові форми (активний стан)), Утворення форм наказового способу. There is/are. Have/have got Subject verb agreement (узгодження підмета з присудком),  Preposition (Прийменник), Conjunction (Сполучник).

Важливі інтернет-ресурси для вчителя англійської мови

British Council – містить  велику кількість найновіших публікацій із актуальної тематики. У нагоді стануть потужні ресурси для вчителів початкової, середньої та старшої школи для усіх рівнів. Можливість скористатися  матеріалами про важливі події, вебінари, конференції, семінари робить учителя обізнаним із найновішими світовими тенденціями у викладанні англійської мови. А тренувальні курси з різної тематики для вчителів та здобувачів освіти додадуть практичних навичок у поглибленому опануванні мовних та мовленнєвих умінь.

Express Publishing  в Україні з 1988, метою якого є підвищення рівнів викладання англійської мови через випуск інноваційних матеріалів для вчителя: широкий спектр підручників, граматичних посібників, матеріалів щодо успішної підготовки до іспитів. Пропонує понад 3500 назв корисної літератури та має партнерську співпрацю по всьому світу.  Express Publishing створює сучасний контент, що систематично апробовується в пілотних освітніх закладах і слугує розвитку інтелектуальних здібностей здобувачів освіти. Автентичні завдання сучасного рівня мотивують до вивчення іноземної мови. А завдання на розвиток критичного мислення збільшують уміння учасників освітнього процесу вирішувати проблемні питання. 

Goethe-Institut в Україні це культурний інститут Федеративної Республіки Німеччина, який діє в усьому світі. Він сприяє знанню німецької мови за кордоном і підтримує міжнародну культурну співпрацю. Goethe-Institut поширює розгорнуті уявлення про Німеччину, інформуючи про культурне, суспільне і політичне життя в цій країні. У рамках популяризації німецької мови в Україні він пропонує семінари й різноманітні послуги для українських вчителів німецької мови.

Linguist – інформаційний портал для вчителів іноземних мов, на якому вчителеві легко знайти свіжі ідеї для діяльності на уроці. Видавництво пропонує безкоштовні ресурси для вивчення лексики, граматики. Корисні матеріали для підготовки до екзамену допоможуть у складанні ЗНО. Відео- уроки, словники, країнознавчі матеріали формують  соціокультурну  особистість, готову до діалогу з носіями мови. Тексти інформативні, цікаві,написані гарною англійською мовою, що ідеально відшліфована під рівень учнів.

PearsonDinternal Education – невелика компанія, заснована Самюелем Пірсоном у 1844 році у місті Йоркшир (Англія), стала відомою у світі міжнародною освітньою групою з представництвами у 70 країнах світу і штатом з 35 000 співробітників. Її досвід і унікальні пропозиції — результат успішної співпраці з освітянами, академічною спільнотою, учнями та студентами. Продукти та послуги компанії “Пірсон” — підручники та посібники, комп’ютерні програми, оцінювання навчальних досягнень та сертифікація освітян, користуються широким попитом. Місія компанії — покращити життя людей завдяки якісній освіті.

Macmillan Education – компанія, створена  братами Даніелем та Олександром Макмілланами у 1843 році. Вона є відомою у світі видавничою організацією, яка впродовж 175 років і надалі популяризує вивчення іноземних мов, продовжуючи просвітницьку діяльність братів і сфокусована на впровадження інновацій та прогресивних ідей серед вчителів та здобувачів освіти. До їх послуг широкий спектр матеріалів для діяльності з учнями початкової, середньої, старшої школи. На особливу увагу заслуговують розробки уроків, тренувальні вправи за рівнями, віком, мовними уміннями . Знайомство із статтями на різну тематику надасть педагогу можливість особистого зростання та фахову підтримку.

Посібник "Культура і мистецтво Великої Британії"

Полонська Т. К.

Посібник "Німецькомовні країни. Deutschsprachige Länder"

Басай Н.П.

Навчально-методичний посібник «Нова українська школа: методика навчання англійської мови у 1-2 класах закладів загальної середньої освіти на засадах компетентнісного підходу»

Карпюк О.Д.

Навчально-методичний посібник «Нова українська школа: методика навчання англійської мови у 3-4 класах ЗЗСО на засадах компетентнісного підходу»

Карпюк К.Т.

Корисні сайти

 • Learning. Teaching. Using English! – на цьому сайті ви знайдете різноманітні до вивчення тем з граматики, артиклів, тощо.
 • ThoughtCo – цей сайт допоможе знайти багато тем з літератури, історії, музики, їжі, здоров’я, гроші, відпочиноку. 
 • Learn English Today– на цьому сайті знаходяться безкоштовні ресурси та матеріали для ESL-EFL всіх рівнів.
 • ManyThings– на цьому сайті є можливість підготуватися до іспитів TESL/TEFL. Є розділи на мовне відпрацювання, ідіоми, сленги, та інші корисні речі.
 • Better English Lessons– 250 вправ на різноманітні аспекти знань англійської мови: від розширення словарного запасу, використання пунктуації і до вживання дієслова. Кросворди.
 • ESL Gold– сайт для всіх аспектів вивчення англійської мови.
 • Englishdaily– вокабуляр , граматика, сленги, ідіоми, жарти. 
 • Британські представництва.
 • Engvid – на цьому сайті розміщені англійські відеоуроки.
 • Освіта.UA– онлайн матеріали для вчителів англійської мови.
 • Englishtogo – програма, яка побудована за принципом послідовності уроків для різних рівнів навчання.
 • Європейська шкільна сітка – матеріали для учителів та тих хто навчається. Новини, пошук для проекту і переписки з носієм англійської мови. Багато топіків на різні теми, новини.
 • Englishpage –  на цьому сайті розміщений словник, який поповнюється постійно сучасними словами; уроки з граматики, фразеологізми для учителів та учнів.
 • Duolingo – школа для вивчення англійської та інших іноземних мов. 
 • Anglo-Link– корисні граматичні відеоуроки на каналі Ютуб. Рівень Intermediate to advanced. 
 • Lang-8– цей сайт дає змогу вивчати іноземну мову методом краудсорсінга: ви друкуєте на іноземній мові текс, диктант, а носій іноземної мови виправляє помилки. 
 • Tolearnenglish – відкривши цей сайт, можна обійтись і без підручників граматики, – тут є усе: від теорії до практичних завдань, яких, до речі, більше 10 тис. Все пояснюється дуже просто та доступно.
 • Testyourvocab – словник в картинках. 

ДПА з англійської мови

Каталог онлайн-сервісів для пЕдагога

Каталог налічує  більше 60 онлайн-сервісів, які дозволяють створювати навчальні матеріали для дистанційного та змішаного навчання.

Потрібна консультація?

Якщо у Вас є запитання, задайте його тут.

Адреса

вул. В.Стуса, 20 
м.Броди, Львівська обл., 80 600

графік роботи

Понеділок-четвер: 09:00 – 18.15
П’ятниця: 09.00 – 17.00

Наші контакти

Телефон:  032 66  252 29
Email:  brodycprp@gmail.com

Наші сторінки та групи у FAСEBOOK