Новини

Останні новини про цікаві заходи та події

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посад педагогічних працівників (консультантів) комунальної установи «Бродівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бродівської міської ради

Про співробітництво територіальних громад

16 липня 2021 року відбулося засідання комісії з підготовки проєкту договору про співробітництво Бродівської міської, Підкамінської селищної та Заболотцівської сільської територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи «Бродівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бродівської міської ради. У засіданні взяли участь директор КУ «Бродівський ЦПРПП» Наталія Антоненко, депутати Бродівської міської ради Людмила Сидорчук і Ганна Валько, депутати Підкамінської селищної ради Ярослав Оленич і Григорій Нагірняк, депутат Заболотцівської сільської ради Надія Чапля, керівник відділу освіти та гуманітарної політики Заболотцівської сільської ради Тетяна Мерецька.

Проектуємо власну освітню траєкторію професійного зростання

7 червня 2021 року у Бродівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. №4 директором Бродівського центру професійного розвитку педагогічних працівників Наталією Антоненко та консультантами центру Іриною Кирик і Любов Шелест був проведений навчальний семінар “Проєктування власної освітньої траєкторії професійного зростання педагога”. Вчителі опрацьовували професійний стандарт вчителя закладу загальної середньої освіти, аналізували свою педагогічну діяльність, проєктували власну освітню траєкторію професійного розвитку.

про роботу педагога в інклюзивному освітньому середовищі

03 червня 2021 року з метою формування компетентностей, необхідних для ефективної роботи педагогів в інклюзивному освітньому середовищі, розпочалося навчання для педагогічних працівників закладів освіти за програмою підвищення кваліфікації «Професійна діяльність педагога в інклюзивному освітньому середовищі». Директорка КУ «Бродівський ЦПРПП» Наталія Антоненко провела для слухачів курсів інтеграційно-мотиваційне заняття.

про співробітництво громад

Колектив Бродівського центру професійного розвитку педагогічних працівників відкриває нові горизонти. 31 травня 2021 року у центрі професійного розвитку відбувся круглий стіл «Про оцінку пропозицій Підкамінської селищної ради і Заболотцівської сільської ради щодо відповідності потребам Бродівської міської ради в ініціюванні співробітництва».
У роботі круглого столу взяли участь заступники міського голови Ірина Олеха та Олександр Єлиневський, секретар Бродівської міської ради Руслан Шишка, начальник відділу освіти Бродівської міської ради Микола Сторожук, директор Бродівського центру професійного розвитку педагогічних працівників Наталія Антоненко, освітяни Заболотцівської і Підкамінської громад, керівники та заступники керівників закладів загальної та дошкільної освіти, представник первинної профспілки освітян Оксана Надала, консультанти центру.
 

Сучасний освітній простір

Для педагогів ЗЗСО, ЗДО, ЗПО, які обрали курс підвищення кваліфікації «Сучасний освітній простір», консультант Бродівського ЦПРПП Ірина Дутчак провела вступне інформаційно-мотиваційне заняття. Розпочалося воно з вітального слова директорки Наталії Антоненко, яка розповіла слухачам курсу про особливості роботи Центру. Освітяни також ознайомилися із змістом програми, висловили свої очікування щодо курсу за допомогою онлайн-сервісу Mentimeter, пройшли опитування «Використання ІКТ в освітньому процесі».

майстер-класу з історії виникнення бісеру та прикрас

Кожна українська жінка завжди хотіла бути привабливою та неповторною. Стати такою і сьогодні допомагають їй багато засобів. Унікальними серед них є етнічні прикраси. Саме ґердан продовжує набувати популярності та зачаровувати своєю красою усіх. Ця прикраса з бісеру робить будь-який жіночий образ довершеним та унікальним.
Ірина Дутчак, консультант Центру, ознайомила учасників майстер-класу з історією виникнення бісеру та прикрас, створених з нього.
Практичну частину майстер-класу провела Ірина Михайлівна Матвєєва, керівник гуртків Бродівського ЦНТТУМ. Під її керівництвом педагоги Бродівщини вчилися створювати оздобу власними руками. Усі отримали новий досвід та позитивні емоції. Сподіваємось, освітяни передадуть навики, які вони здобули на майстер-класі, своїм вихованцям і традиція плетіння герданів ніколи не зникне.
 

Про курси

25 травня 2021 року Бродівський центр професійного розвитку педагогів розпочав курси підвищення кваліфікації вчителів початкових класів «Забезпечення якості початкової освіти в умовах НУШ» та вчителів математики «Реалізація компетентнісного підходу на уроках математики у Новій українській школі». Консультанти БЦПРПП Ірина Кирик та Любов Шелест ознайомили слухачів курсів із змістом програмам курсів, провели інтерактивне опитування щодо очікувань педагогів від навчання під час проходження курсів та використання інформаційно комунікаційних технологій в освітньому процесі, а також спланували та скоординували спільну діяльність на майбутнє.

Стартували курси підвищення кваліфікації

КУ «Бродівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» офіційно розпочав курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Сучасне викладання іноземних мов». До зум-зустрічі «Організаційно-мотиваційне заняття» долучилися 35 учителів іноземних мов із різних ЗЗСО району. Розпочалася онлайн-конференція із вступного слова директорки БЦПРПП Антоненко Н.В., котра засвідчила вдячність за довіру вчителям працювати та зростати в сучасному освітньому просторі разом із працівниками центру. Організатор зум-зустрічі, консультант БЦПРПП Ірина Глухенька презентувала слухачам курсів програму, за якою працюватимуть учителі іноземних мов, надала доступ до інтерактивного опитування в mentimeter для з’ясування очікувань від діяльності під час проходження курсів та запевнила присутніх щодо реалізації їх побажань у спільному професійному зростанні.

Семінар на базі опорного закладу "Заболотцівський ЗЗСО І-ІІІ ст."

На базі опорного закладу “Заболотцівський ЗЗСО І-ІІІ ст.” консультантами комунальної установи “Бродівський центр професійного розвитку педагогічних працівників ” Людмилою Заяць, Іриною Дутчак та Іриною Глухенькою був проведений семінар “Дивергентне мислення: техніки формування”. До семінару також долучилися вчителі Висоцької ЗОШ І ст. Усі педагоги активно працювали в групах, парах, а також виконували індивідуальні завдання. Сподіваємося, знання і досвід, який здобули освітяни під час занняття, знайдуть практичне втілення у їх професійній діяльності.

про марафон "10 запитань про головне"

Завершився марафон, який організували працівники Центру для педагогів, у групі Facebook “10 питань про головне”.  У марафоні взяли участь більше 60 освітян із трьох територіальних громад: Бродівської, Заболотцівської та Підкамінської, а також наша колега із Прикарпаття Тетяна Лінійчук. Більшість із учасників марафону активно читали питання та відповіді, аналізували, ставили вподобайки і, маємо надію, пізнали щось нове.  Особливо хочемо  подякувати 29  марафонцям, які активно давали відповіді, коментували, радили, ділились власними думками та досвідом. Дистанцію марафону успішно здолали Ірена Веремчук, Зоряна Русецька, Іванна Мартинюк, Оксана Чорнобай, Альона Гайдамаха і Оксана Яремко. Марафон “10 питань про головне” став першим для нас досвідом об’єднати однодумців спільною ідеєю. З радістю будемо бачити кожного охочого серед учасників нових наших проєктів.

Діти в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі

Онлайн-зустріч з психологами, класними керівниками, яку підготувала та провела консультант Центру Ірина Дутчак, мала тему «Діти в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі». Освітяни розглянули види віртуальних загроз для учнів, отримали перелік небезпечних ігор, які популярні серед підлітків, а також обговорили основні правила поведінки дітей в комп’ютерній мережі.

Про онлайн-зустріч з класними керівниками

Старшокласникам складно впоратися з відповідальністю, яку вони беруть на себе у випускних класах: підготуватися до іспитів, обрати спеціальність і виш. Вони відчувають тривогу, коли обирають фах, оскільки варіантів чимало, кожен пропонує свої перспективи та можливості, а сфера діяльності визначає напрям розвитку в житті. Тому під час zoom-зустрічі із класними керівниками 9-11 класів консультант центру Людмила Заяць розповіла, як допомогти випускникам пройти етап вибору професії.

Розвиток критичного мислення на уроках природничого циклу

Як розвивати критичне мислення на уроках природничого циклу, які завдання, вправи та прийоми роботи потрібно для цього використовувати – розповіла сьогодні під час онлайн-зустрічі Любов Шелест, консультант Бродівського центру професійного розвитку вчителів.
Педагоги під час спілкування, зазначили, що технологія розвитку критичного мислення дає вчителю можливість створювати атмосферу відкритості та відповідального співробітництва на уроці.

Про технологію модерації

Під час онлайн – зустрічі Ірина Глухенька, консультант БЦПРПП, розповіла педагогам іноземних мов про технологію модерації та охарактеризувала прийоми, які забезпечують ефективність навчального процесу. Адже дуже важливо для учнів засвоїти новий матеріал, попрактикувати із завданнями на швидкість генерування ідей, мислити критично та працювати самостійно. То ж скористайтесь прийомами модерації і отримуйте взаємодію дітей та відповідальність за власний результат.

як формувати Навички для STEM - професій

«Як на уроках розвинути навички, які необхідні для набуття STEM – професій?» – на цю тему вели розмову сьогодні вчителі природничо-математичних дисциплін під час онлайн-зустрічі.
Консультант Бродівського центру професійного розвитку педагогічних працівників Любов Шелест розповіла про STEM-підходи до навчання, про STEM-професії майбутнього, про особливості проведення STEM-уроків та наголосила на перевагах STEM-освіти.

Зустріч з Тетяною Лінійчук, переможницею освітянського конкурсу Global Teacher Prize Ukraine 2019

Цікаво відбулася zoom-зустріч із Тетяною Лінійчук ( Tetyana Liniychuk ), переможницею освітянського конкурсу Global Teacher Prize Ukraine 2019 у номінації “Вибір серцем”. Пані Тетяна розповіла колегам-педагогам, як стала учасницею конкурсу, поділилася своїми професійними знахідками та зарядила усіх учасників зустрічі позитивом та натхненням до фахових експериментів.

Безкоштовні онлайн-сервіси для візуалізації навчального матеріалу з математики в початкових класах

Як використовувати онлайн-сервіси для пояснення навчального матеріалу в початкових класах під час дистанційного навчання розповіла вчителям початкових класів консультант Бродівського центру професійного розвитку Ірина Кирик. Зручним  та простими у використанні для унаочнення навчального процесу є безкоштовні математичні програми, розміщені на сайті “Bridges in Mathematics: Geoboard, Math Clock, Number Frames, Pattern Shapes, тощо.

тімбілдінг, що це?

Про те, як скористатися технологією тімбілдінгу для спільної справи – вивчення іноземних мов, розповіла учасникам онлайн–зустрічі Ірина Глухенька, консультант БЦПРПП. Під час вебінару вчителі іноземних мов отримали вичерпні відповіді на запитання: що таке тімбілдінг, які його різновиди, коли і як вчителі можуть використовувати технологію тімбілдінгу під час занять з вивчення англійської та німецької мов.

поради психолога

Відбулася онлайн-зустрічі із Орисею Сідляр , психологинею, вчителькою біології, авторкою книг з психології. Вчителі дізналися як не допустити професійного вигорання, як не розчаровуватись, а отримувати задоволення від своєї роботи.

освітній воркшоп

У Бродівській ЗОШ І ст. №1 та Голубицькій ЗОШ І-ІІ ст. консультанти Бродівського ЦПРПП Глухенька Ірина, Заяць Людмила та Дутчак Ірина опрацьовували разом із педагогами техніки формування дивергентного мислення. Педагоги вчилися мислити багатовимірно, зрозуміли різницю між конвергентним та дивергентним типами мислення.

Розвиваємо емоційний інтелект на уроках літератури

Емоційний інтелект опинився у центрі уваги вчених в останні десять років. Науковці стверджують, що IQ тільки на 20% впливає на життєвий успіх, а 80% припадає на інші чинники, які сукупно можна назвати емоційним інтелектом. У американців навіть є така приказка:”IQ дає тобі роботу, а ЕQ – кар’єру”. А урок літератури, як жоден інший, сприяє створенню емоційної атмосфери, а, організований певним чином, взагалі може перетворитися на тренінг емоційного інтелекту. Саме питання “Як розвивати EQ на уроках літератури?” розглянули словесники разом з консультантом КУ “Бродівський ЦПРПП” Людмилою Заяць під час онлайн-зустрічі.

Як використовувати технологію айсбрейкерів на уроках іноземних мов

Про технологію використання айсбрейкерів на уроках іноземних мов розповіла Ірина Глухенька, консультантка Бродівського ЦПРПП під час онлайн – зустрічі із педагогами ЗЗСО. Як практично застосувати ці інноваційні прийоми, як налаштувати дітей до іншомовної комунікації, як поламати мовні бар’єри дізналися вчителі іноземних мов із вебінару.

Навчальні семінари у Черницькому та Лугівському НВК

В Лугівському та Черницькому НВК директорка Бродівського центру професійного розвитку Наталія Антоненко, консультантки  Ірина Кирик та Любов Шелест опрацьовували разом із вчителями шкіл професійний стандарт вчителя закладу загальної середньої освіти, аналізували сильні та слабкі сторони педагогічної діяльності, проєктували траєкторію власного професійного розвитку.

Особливості роботи педагогів з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання

Завершилося навчання педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти за програмою підвищення кваліфікації «Особливості роботи педагогів з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання», яке проходило упродовж 3-9 березня 2021 року  в очно-дистанційному форматі. Педагоги отримали знання та вдосконалили навички роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Дякуємо за співпрацю та допомогу у висвітленні окремих тем директору КУ «Бродівський ІРЦ» Вікторії Маголі.

навчальний семінар у конюшківській ЗОШ І-ІІ ст.

У Конюшківській ЗОШ І-ІІ ст. консультанти Бродівського центру професійного розвитку педагогічних працівників Ірина Кирик та Любов Шелест провели навчальний семінар «Проєктування педагогом власної траєкторії професійного розвитку».
Педагоги ознайомились з новим професійним стандартом вчителя закладу загальної середньої освіти, мали змогу провести самооцінку власної педагогічної майстерності та визначити індивідуальні освітні потреби щодо підвищення кваліфікації.
 

на честь 150-річчя з дня народження Лесі Українки

У Бродівському центрі професійного розвитку педагогічних працівників відбулася літературно-мистецька світлиця на честь 150-річчя з дня народження Лесі Українки.

ВОРКШОП у Ясенівському ЗЗСО

У Ясенівській ЗЗСО консультантами Бродівського центру Заяць Людмилою, Дутчак Іриною та Глухенькою Іриною проведено воркшоп «Дивергентне мислення: техніки формування»

проєктування траєкторії власного професійного розвитку

Сьогодні, 23 лютого 2021 року, директор Бродівського центру професійного розвитку педагогічних працівників Наталія Антоненко, консультанти Ірина Кирик та Любов Шелест провели навчальний семінар у Наквашанській ЗОШ І-ІІІ ст. Підкамінської громади. Педагоги практично опрацьовували вимоги нового професійного стандарту вчителя закладу загальної середньої освіти, здійснювали самооцінку власної професійної діяльності, ставили професійні цілі, окреслювали шляхи їх досягнення та проєктували власну траєкторію професійного розвитку.

 

Онлайн-зустріч з вчителями іноземних мов

Про те, як розвивати підприємливість учня засобами сторітелінгу розповіла Ірина Глухенька ,консультант БРЦПРПП, під час онлайн – зустрічі з вчителями іноземних мов. Нова технологія передбачає чимало видів, функцій, правил, типів сюжетів, алгоритмів мистецтва розповідання історій,різну тематику, але об’єднує довкола підприємливих людей із різних сфер діяльності. Їх уміння створювати унікальні історії стали запорукою успіху в житті і прикладом для молоді, яка прагне досягнень у майбутньому.

Новий Державний стандарт базової середньої освіти: розглядаємо основні положення

Під час сьогоднішньої zoom-зустрічі вчителі історії та правознавства разом з консультантом центру Людмилою Заяць розглянули основні положення Нового державного стандарту базової середньої освіти.

"Перевернутий клас" на уроках математики

Однією з гострих проблем сучасної школи є низька мотивація учнів. Як її підвищити через реалізацію технології «Перевернутий клас» на уроках математики? Це питання розглянули під час онлайн-зустрічі консультант Бродівського РЦПРПП Любов Шелест та вчителі математики.

STEM-STEAM-проєкти у початковій школі: від ідеї до втілення

Перед початком цього навчального року Кабінет Міністрів України ухвалив Концепцію розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти), реалізація якої передбачена до 2027 року. Концепція спрямована на модернізацію STEM-освіти, її широкомасштабне впровадження на всіх складниках та рівнях освіти: початковому, базовому, профільному, професійному та вищому.

Про те як зреалізувати  STEAM-підхід до  організації освітнього процесу, в якому діти відчувають себе дослідниками та науковцями, спілкувалися сьогодні під час zoom-зустрічі  вчителі початкових класів закладів освіти Бродівщини.  Про цікаві ідеї реалізації STEM-STEAM-проєктів та їх втілення у 1-4 класах НУШ розповіла колегам консультант Бродівського центру професійного розвитку Ірина Кирик. Проводячи експерименти, досліджуючи, діти пізнають світ як справжні науковці, так формується наукове та креативне мислення, необхідні навички ХХІ століття.

Майстер-клас «Мистецтво виготовлення зефіру»

У всьому світі 1 лютого поціновувачі солодкого відзначають Міжнародний день десерту. Саме цьому святкуванню був приурочений майстер-клас для вчителів обслуговуючої праці ЗЗСО Бродівщини на базі філії Поморянського ліцею.
Майстрині виробничого навчання цього навчального закладу детально розповіли і показали педагогам, як зробити зефір – смачний десерт, який з’явився ще за часів стародавнього Єгипту. Приємним бонусом став процес виготовлення «розтрісканого печива», шоколадні нотки якого припали усім до смаку.
Сьогодні від майстер-класу освітяни отримали хороший настрій, новий кулінарний досвід, спільне фото на згадку, а також з солодкі подаруночки, які презентували Марія Масловська та Ольга Горбова.
 

Військово-патріотичне виховання учнів в сучасних умовах

Як сформувати в учнівської молоді життєво необхідні знання, уміння та навички щодо захисту України? Як діяти в умовах надзвичайних ситуацій? Як сприяти формуванню системного уявлення про військово-патріотичне виховання як складової частини національно-патріотичного виховання? Які інтернет-ресурси можна використати, щоб зробити урок сучасним та цікавим? – саме ці питання розглянули вчителі предмету «Захист України» під час zoom-зустрічі, яку провела консультант центру Дутчак Ірина.
 

гейміфікована освітня подія «Професійний розвиток: перезавантаження»

Професійний розвиток: перезавантаження»-саме таку геймифіковану освітню подію підготувала та провела консультант центру Олена Ткачик.
У процесі роботи директори і методисти ЗДО розглянули державний стандарт дошкільної освіти, зокрема – базовий компонент у новій редакції. Також, детальніше зупинились на темах емоційного інтелекту, критичного мислення, психологічних судженнях.
Важливо говорити з дітьми про упередження, коли наші емоції, почуття впливають на те, що ми думаємо та що можемо озвучувати.
Якщо дитина зопалу сказала щось неприємне, бо була розлючена, важливо пізніше до цього повернутися і проговорити.
 

Освітянські спільноти в соціальних мережах: простір для самовдосконалення

Глобальна мережа Інтернет відкрила перед людиною безмежні можливості. Зручність, швидкість, простота – ось ті принципи, яким слідує стратегія всесвітньої павутини. Соціальні мережі, які вже посіли власну нішу в громадських взаємодіях, в освіті все ще залишаються інноваційним інструментом. Саме тому питання “Освітянські спільноти в соціальних мережах: простір для самовдосконалення” обговорювали під час zoom-зустрічі Людмила Заяць, працівник центру, та вчителі-словесники.
 

Як вчителеві підготувати учня до успішного складання ЗНО 2021 з іноземних мов?

Як учителеві підготувати учня до успішного складання ЗНО з іноземних мов розповіла Ірина Глухенька, консультант БРЦПРПП, під час онлайн – зустрічі з педагогами англійської та німецької мов. Знайти готовий алгоритм для здачі незалежного тестування непросто, але можливо для сучасного вчителя іноземних мов, котрий вміє інтегрувати екзаменаційну підготовку в загальну навчальну програму, розвиваючи впевненість учня в своїх знаннях і здібностях.
 

Обговорювали новий державний стандарт вчителі природничої галузі

«Що є метою природничої освітньої галузі у світлі Нового Державного стандарту? та обговорення «Типової освітньої програми для 5-9 класів закладів середньої освіти» – ці питання розглянули під час онлайн-зустрічі консультант Бродівського РЦПРПП Любов Шелест і вчителі природничої освітньої галузі. 
 

Попрацювали з педагогами закладів позашкільної освіти

Консультант центру Мирослава Островська провела zoom-зустріч з педагогічними працівниками закладів позашкільної освіти.
Розглянули важливу та сучасну тему, яка стосується ефективної комунікації.
Завдання педагога-поспілкуватись з кожним: з учнями, з батьками, з колегами, з керівництвом.
Тому, ознайомились з правилами ефективної комунікації, лайфхаками у спілкуванні з батьками, засобами та особливостями педагогічного спілкування.
Формат онлайн-зустрічей дозволяє працювати переважно в презентаційному та інформаційному напрямі, але теми такого типу варто опрацьовувати офлайн-на тренінгах, семінарах, воркшопах.
Сподіваємось, ситуація з карантином все ж буде дозволяти це робити.
 

Інтегроване мислення – необмежений простір для навчання: мистецтво і Біблія

Урок християнської етики – це предмет, який з легкістю синтезує різні види мистецтв: музику і живопис, скульптуру і архітектуру, літературу і театр – і з такою ж легкістю повертається до свого першоджерела – Біблії. Біблійні сюжети здавна хвилюють та надихають творчих людей, які пропустили цю Книгу книг через себе, неначе через призму, і створили світові шедеври, в яких воєдино злилось божественне та земне. Саме через мистецький контекст варто вивчати Святе Письмо, адже інтеграція допомагає легко і цікаво заповнити соціокультурний простір сучасного учня. Як це зробити говорили консультанти центру Людмила Заяць та Ірина Дутчак під час zoom-зустрічі з вчителями християнської етики та предметів художньо-естетичного циклу.

Застосування можливостей додатку LearningApps у процесі вивчення іноземних мов

Як ефективно засвоювати навчальний матеріал з іноземних мов з допомогою сервісу Learningapps.org та скористатися його можливостями розповіла Ірина Глухенька, консультант Бродівського РЦПРПП. Добірка вправ, яку переглянули учасники онлайн – зустрічі, безсумнівно стане у нагоді вчителям іноземних мов у роботі з учнями різних вікових категорій. Адже ресурс LearningApps – захоплюючий, неймовірно цікавий, збагачений інтерактивними інформаційними технологіями, перспективний і має переваги поряд із традиційними методами навчання.

 

Як виявити дитину, що зазнає домашнього насилля та як реагувати на це?

Дитина мовчазна, сумна, напружена? Можливо, захворіла чи не виспалася? Можливо, боїться, що викличуть до дошки, бо не вивчила матеріал… А може, слід «копати глибше»? Зазвичай дитина, що зазнає насильства в сім‘ї, потрапляє в поле зору педагогів тоді, коли його наслідки вже помітні неозброєним оком – повсякчас заплакані очі, агресивність, занедбаність.
Які психологічні та поведінкові особливості дитини свідчать про те, що з нею жорстоко поводяться вдома? Як виявити дитину, що зазнає домашнього насильства, та – як реагувати на це класному керівнику?
Детально опрацювали презентацію з зазначеної теми консультанта центру Мирослави Островської під час zoom-зустрічі Ольга Скальська та класні керівники закладів освіти. Насправді, тема є досить особливою, і кожен педагог у своїй діяльності зіштовхувався з нею. Важливо відкрито про це говорити.
 

FACEBOOK

Більше новин дізнавайтесь у соціальній мережі

Слайд1
Сторінка Бродівського ЦПРПП
017
Група "Броди-НУШ"
027
Група "Сучасний виховний простір"

Потрібна консультація?

Якщо у Вас є запитання, задайте його тут.

Адреса

вул. В.Стуса, 20 
м.Броди, Львівська обл., 80 600

графік роботи

Понеділок-четвер: 09:00 – 18.15
П’ятниця: 09.00 – 17.00

Наші контакти

Телефон:  032 66  252 29
Email:  brodycprp@gmail.com