кейс педагога-виховника

На цій сторінці розміщено матеріали на допомогу професійним спільнотам заступників директорів з виховної роботи та класних керівників закладів загальної середньої освіти

Нормативно-правове забезпечення організації виховного процесу

2022 рік

2021 рік

2020 рік

онлайн-ресурси

На платформі можна безкоштовно продіагностувати професійні схильності школярів, здібності, допомогти їм краще зрозуміти свої професійні інтереси.

  • Фільми, мультфільми, відеоролики

1. П’ять анімаційних фільмів, створених у межах конкурсу Ради Європи, комічних дизайн-проєктів серед учнів середніх і старших класів на тему «Демократія та права людини в школі»:

– ми всі заслуговуємо на гідне ставлення;

– шкільна фабрика;

– зробіть так, щоб Ваш голос почули;

– урок хімії;

– розмалюй свій світ;

2. Добірка повнометражних фільмів, з поясненням, на яких уроках і в межах яких тем їх можна використовувати. До кожного фільму запропоновано завдання та питання для обговорення.

«Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу» – фільм про чесність, щирість, мотиви вчинків, успіх. Освітній процес: профорієнтація.

«Хлопчик у золотих штанях» – фільм про стосунки батьків та дітей, доброчинність, соціальну нерівність, дружбу, взаємодопомогу. Освітній процес: географія, основи економіки, людина і світ.

«Люблю тебе, мамо» – фільм про стосунки батьків та дітей, любов до батьків, обман як механізм захисту, значення совісті в підлітковому віці, дружбу в підлітковому віці. Освітній процес: правознавство, етика.

«Завтра» – фільм про екоактивізм, подолання екологічної кризи, шляхи порятунку довкілля. Освітній процес: географія, екологія, основи економіки.

«Операція «Арктика» – фільм про адаптацію дітей у новому середовищі та колективі, стосунки дітей у сім’ї, виживання в екстремальних умовах. Освітній процес: історія, географія, екологія, основи здоров’я.

3. Скажи булінгу «Ні!»: 5 мультфільмів, які навчають цінувати кожного.

Добірка змістовних мульт­філь­мів, які навчають цінувати кожного, про події з життя тих, хто відрізня­ється від більшості у спільноті, їхній емоційний стан та способи вирішення конфліктних ситуацій.

4. П’ять мультфільмів для школярів про дружбу.

Добірка яскравих мультфільмів про справжню дружбу та друзів: чому важливо цінувати дружбу та чи так легко відновити її, наприклад, після сварки.

6. Ключові питання щодо розуміння освіти для демократичного громадянства та прав людини розкрито у відеороликах, створених у межах проєкту «Живемо в демократії».

Це освітній проєкт, спрямований на просування демократії в освіті на різних рівнях, у різних шкільних системах таких країн як Україна, Албанія, Боснія і Герцеговина, Хорватія, Греція, Косово, Чорногорія, Румунія, Сербія, Швейцарія та ін.

29 січня – День пам’яті померлих у бою під Крутами

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

14 лютого – День закоханих

15 лютого – Стрітення Господнє

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

21 лютого –  Міжнародний день рідної мови

методичні посібники та рекомендації

Джерело: сайт Інституту модернізації змісту освіти,  сайт Громадської організації «Ла Страда-Україна» та сайт Інституту педагогіки НАПН України

Методичні рекомендації для закладів загальної середньої освіти з підтримки принципів академічної доброчесності

Управління школою в часи кризи

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ САЙТУ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Булінг – ми всі можемо допомогти це зупинити

ЦІННІСНІ ОРІЄНТИРИ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Каталог онлайн-сервісів для пЕдагога

Юнісеф - Дитячий фонд ООН

ЮНІСЕФ спеціалізована структура ООН, створена 11 грудня 1946 року. ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. На цьому сайті у розділі “Ресурси” сторінки “Освіта”публікується багато матеріалів та розробок для вчителів та класних керівників щодо протистояння пандемії, захисту прав дитини, протидії булінгу та насильс

Громадська правозахисна організація "Ла Страда"

Громадська правозахисна організація, яка працює для забезпечення ґендерної рівності, миробудування, запобігання ґендерно зумовленому насильству , зокрема, домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню стандартів прав людини в усіх сферах життя суспільства та держави.

Потрібна консультація?

Якщо у Вас є запитання, задайте його тут.

Адреса

вул. В.Стуса, 20 
м.Броди, Львівська обл., 80 600

графік роботи

Понеділок-четвер: 09:00 – 18.15
П’ятниця: 09.00 – 17.00

Наші контакти

Телефон:  032 66  252 29
Email:  brodycprp@gmail.com

Наші сторінки та групи у FAСEBOOK