Новини 2022

Останні новини про цікаві заходи та події

проєкт «Творимо зміни разом: від співпраці – до професійного розвитку педагога»

Незважаючи на те, що проєкт «Творимо зміни разом: від співпраці – до професійного розвитку педагога», який зреалізовано у 2021 році в рамках Програми міжрегіонального співробітництва «Змінимо країну разом», успішно завершився, проте співпраця КУ «Бродівський ЦПРПП» з освітянами Лозно-Олександрівської селищної територіальної громади Луганської області продовжується.
Директорка КУ «Бродівський ЦПРПП» Наталія Антоненко та консультантки центру Ірина Кирик і Любов Шелест були модераторами онлайн-зустрічі з педагогами Луганщини.
Практично опрацювали професійний стандарт учителя закладу загальної середньої освіти; поділились досвідом проєктування траєкторії професійного зростання педагога; говорили про роль ЦПРПП як осередку дієвої підтримки педагогічних працівників закладів освіти.
 

Вітаємо з новим роком та різдвом христовим!

Вітаємо з Новим роком! Бажаємо, щоб майбутній рік приніс нам стільки радощів, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував нам посмішку і частинку добра. Нехай все, що ми планували, обов’язково збудеться: все те, що хотіли почати, – почнеться, а що хотіли закінчити – закінчиться. Нехай наступного року ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до оточуючих нас людей, а світ відкриє нам нові двері!

FACEBOOK

Більше новин дізнавайтесь у соціальній мережі

Слайд1
Сторінка Бродівського ЦПРПП
017
Група "Броди-НУШ"
027
Група "Сучасний виховний простір"

Потрібна консультація?

Якщо у Вас є запитання, задайте його тут.

Адреса

вул. В.Стуса, 20 
м.Броди, Львівська обл., 80 600

графік роботи

Понеділок-четвер: 09:00 – 18.15
П’ятниця: 09.00 – 17.00

Наші контакти

Телефон:  032 66  252 29
Email:  brodycprp@gmail.com